3c-nl.com > Contact > Ons team

Direct schakelen

Wij vinden dat goede service een wereld van verschil maakt. Persoonlijk, deskundig en no-nonsense. Geen situatie is standaard. Uw vraag stelt u niet voor niets. Wij denken alleen in antwoorden en oplossingen. Bekabelingsmaterie is vaak al moeilijk genoeg. Bent u op zoek naar de juiste connectie? Schakel ons in.

 

Edwin Ramkema

Directeur

T +31 (0)88 326 52 66
edwin@3c-nl.com

Theo van Beurden

Senior Relatiebeheerder

T: +31 (0)88 326 52 66
E: theo@3c-nl.com

Sascha Bannink

Relatiebeheerder - Adviseur

T: +31 (0)88 326 52 66 - M: 06-20652696
E: Sascha@3c-nl.com

Marc Geerlings

Relatiebeheerder

T: +31 (0)88 326 52 66
E: marc@3c-nl.com

Peter Huisenga

Verkoop Binnendienst

T: +31 (0)88 326 52 25
E: peter@3c-nl.com

Pascal Fierloos

Verkoop Binnendienst

T: +31 (0)88 326 52 23
E: pascal@3c-nl.com

Jaap Koelewijn

Verkoop Binnendienst

T: +31 (0)88 326 52 21
E: jaap@3c-nl.com

René van Dijkhuizen

Webdesigner - Marketing

T: +31 (0)88 326 52 20
E: rene@3c-nl.com

Esther Luth

Administratief Medewerker

T: +31 (0)88 326 52 40
E: esther@3c-nl.com

Han van Sterkenburg

Logistiek Manager

T: +31 (0)88 326 52 71
E: han@3c-nl.com

Monique Muileman

Office Manager

T: +31 (0)88 326 52 66
E: monique@3c-nl.com